Formacionet zyrtare: Parma – Inter

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Parma – Inter.

Pavarësisht pretendentimeve në fillim, Zikaltërit duken larg luftës për titull andaj kërkojnë të sigurojnë plasmanin në Ligën e Kampionëve sezonin e ardhshëm.

Brozovic, Skriniar, Sensi dhe Vecino janë mungesat e Conte për këtë sfidë.

Ndeshja fillon në orën 21:45, ndërsa më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare.

Parma: Sepe; Laurini, Dermaku, Bruno Alves, Gagliolo; Kucka, Scozzarella, Kurtic; Kulusevski, Cornelius, Gervinho

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, De Vrij, Godin; Candreva, Barella, Gagliardini, Biraghi; Eriksen; Lukaku, Lautaro Martinez