Formacionet zyrtare: Liverpool – Crystal Palace

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Liverpool – Crystal Palace.

Liverpool luan në ‘Anfield’, në kuadër të xhiros së 30-të, kur përballë do të ketë skuadrën e Crystal Palace.

‘Reds’ kërkojnë tri pikët, në mënyrë që të jenë pastaj vetëm edhe një fitore larg titullit të kampionit.

Ndeshja mes Liverpool dhe Crystal do të luhet me fillim nga ora 21:15.

Më poshtë  ua përcjellim formacionet zyrtare të dy skuadrave për këtë ndeshje

Image