Fifi: Jam shumë e lumtur jashtë Big Brother, do të filloj të merrem me shëndetin tim

Fifi ka realizuar një video live në instagram.

Teksa ndodhet në Turqi, Fifi ka gjetur kohë për fansat e saj në instagram.

Ajo është futur live ku ka folur për gjendjen e saj emocionale pas daljes nga shtëpia e Big Brother Vip.

Fifi ka thënë se po ndihet e lumtur, është mirë dhe se do ti nënshtrohet seancave me psikologë për ta përmirësuar gjendjen e saj emocionale të cilën e shfaqi para një publiku të madh për 50 ditë rresht.

Kujtojmë se Fifi doli nga shtëpia pas përballjes së ashpër që pati me opinionisten Balina Bodinakun.