Festojnë suksesin e duetit, Kida dhe Mozzik tregojnë çfarë ndodhi gjatë xhirimeve

Kida dhe Mozzik ka pak ditë që publikuan projektin e ri muzikor me titull “Panorama/Pishmon”, shkruan lajmi.net.

Ky projekt, që përmban dy këngë brenda një videoje vshtë shndërruar në hit të verës, teksa po dëgjohet kudo.

Së fundi, Mozzik dhe Kida kanë arritur 10 milionë klikime me këtë këngë në kanalin YouTube.

Përmes një videoje, Kida tregoi se çfarë ndodhi gjatë xhirimeve, teksa shkëputi momente kur nuk mund të xhironin nga të qeshurat.

“Prapa skenave, 10 milionë”, ka shkruar këngëtarja sipër asaj videoje. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Behind the scenes #10M ❤️🤣 @mozzik

A post shared by KIDA (@kida) on