‘Fatkeqësia’ bëri bashkë Efi Dhedhes dhe reperin Mozzik

Një prej banoreve më të pëlqyera nga publiku në Big Brother Vip, Efi Dhedhes do jetë pjesë e videoklipit të Mozzik.

Ato u shfaqën në krahë të njëri-tjetrit ku përmes një video-je në instagram bënë me dije që do bashkëpunojnë së bashku.

Deri tani, reperi Mozzik ka treguar personazhin kryesor dhe titullin si dhe datën kur do publikohet.

Image

Kënga titullohet “Fatkeqësi” dhe do publikohet me 2 mars.