Enca nuk i fsheh kilet, pozon me bikini njëpjesëshe në pishinë

Enca Haxhia ditët e fundit ka publikuar fotografi të njëpasnjëshme në rrjete sociale, në të cilat shfaqet në plazh, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo publikoi një fotografi, në të cilën pozoi brenda një pishine e veshur me një palë bikini njëpjesëshe.

Kësaj radhe, ajo nuk preferoi të editonte fotografinë dhe dukej joshëse teksa pranoi komente të shumta nga ndjekësit.

Kujtojmë se “Ku mete” mban titullin projekti i fundit muzikor nga Enca, ndërsa pritet që së shpejti të sjell edhe një duet me Rina Balajn. /Lajmi.net/