Enca bën një ndryshim në dukje dhe mezi njihet

Enca Haxhia kohën e fundit ka eksperimentuar shumë me pamjen, saktësisht me stilin e flokëve, shkruan lajmi.net.

Ditën e sotme, këngëtarja e filloi me disa fotografi të realizuara në shtrat, ku shfaqet me gërsheta vjollcë.

Më pastaj, ajo u shfaq me një palë bikini rozë, por nuk zbuloi nëse është duke bërë ndonjë fotosesion apo xhirime për klip.

Kujtojmë se “Ku mbete” titullohet projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia, ndërsa pritet që shumë shpejt të vjen me tjetër këngë të re. /Lajmi.net/