Emina Cunmulaj: Gjeni paqen e brendshme, do ta gjeni veten

Emina Cunmulaj njihet si një ndër emrat e estradës e cila gjithmonë shfaqet natyrale dhe e do thjeshtësinë, shkruan lajmi.net.

Edhe në foton e fundit është shfaqur e tillë derisa pranë fotografisë i ka shkruar edhe disa fjalë. Emina mendon se paqja e brendshme është shumë e rëndësishme për njeriun.

“Gjeni paqen e brendshme, do ta gjeni veten”, u shpreh ajo./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Find you inner peace , you will find yourself 🧿

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on