Emily Ratajkowski, topless dhe me flokë të shkurtër në Instagram, 31-vjeçarja gjithnjë e më e guximshme në rrjetet sociale

Ajo ka kthyer një faqe në jetën e saj për mirë. Pas ndarjes nga ish-bashkëshorti dhe producenti i filmit, Sebastian Bear-McClard Emily Ratajkowski shfaqet gjithnjë e më e guximshme në fotot që poston në rrjetet sociale.

31-vjeçarja është shfaqur në rrjetet sociale me flokë të shkurtra, ndërkohë që ka i dhuruar ndjekësve të saj edhe një foto në të cilën ajo pozon e zhveshur.

Komentet ashtu siç priteshin vërshuar si shi. Emily (nëse nuk është paruke) preu flokët e saj të gjatë dhe të errët për të provuar një model flokësh të ri të guximshëm.