Elbasan/ Hidhet nga kati i katërt i pallatit, i riu ndërron jetë rrugës për spital

Një ngjarje e rëndë është shënuar në qytetin e Elbasanit, ku një 31-vjeçar është hedhur nga ballkoni i banesë së tij, nga kati i katërt i një pallati.

Policia bën të ditur se shtetasi U.Xh, nuk ka mundur ti mbijetoj plagëve të marra dhe ka vdekur rrugës për në spital.

Grupi hetimor po punon mbi zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Elbasan/Informacion paraprak

Në lagjen “Beqir Dardha”, Elbasan, shtetasi U.Xh., 31 vjeç, është hedhur nga ballkoni i banesë së tij nga kati i katërt i një pallati dhe rrugës për në spital ka ndëruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.