E rëndë! Vetëvaret një 36-vjeçar në Bulqizë

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Bulqizë, ku një 36-vjeçar është vetëvarur.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Vakardhë, në njësinë administrative Zerqan.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po heton mbi zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Nga kqyrja paraprake e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Bulqizë/ Informacion paraprak

Rreth orës 14.30, shërbimet e Komisariatit të Policisë Bulqizë, kanë marrë informacion se në fshatin Valikardhë, shtetasi E. Z., rreth 36 vjeç, dyshohet se është vetëvarur dhe për pasojë ka humbur jetën.

Nga kqyerja paraprake e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.