Dy tetovarë janë arrestuar pasi që e kanë penguar policinë gjatë kontrolleve

në kategorine Maqedoni

Tetovë, 14 gusht 2019 (MEDIAL) – Dy banorë të Tetovës janë arrestuar pasi që në dy raste të ndara e kanë penguar policinë të kryejnë bastisje, informoi sot SPB Tetovë.

Në bastisjen e parë në rrugën “Ivo Llolla Ribar”  gjatë kontrollit të katër personave dhe dy automjeteve është gjetur marihuanë.

Mes katër të arrestuare janë dy minorenë të moshës 16 dhe 17 vjeçare si dhe A.J. (25) dhe K.SH. (20) nga fshati Sellcë, informojnë nga SPB Tetovë. ac/.

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.