Dy të vdekur nga Covid-19 sot në Ferizaj

Ferizaj3 qershor 2020

​Dorëhiqet nënkryetari i Ferizajt

Numri dy i Ferizajt, Naim Ferati, i cili që nga viti 2007 mbajti poste publike në qeveritë lokale, dikur drejtor i Kulturës, rinisë dhe sportit, ka dhënë sot dorëheqje nga kjo pozitë, me qëllim të përkushtimit e avancimit të…