Dekolteja e hapur i zbulon shumë modeles së njohur

Lindsey Pelas vazhdon të komentohet për paraqitjet provokuese, ku ekspozon fizikun, shkruan lajmi.net.

Modelja, së fundi ka publikuar disa fotografi në Instagram, në të cilat shfaqet e veshur me një fustan të bardhë.

Fustani me dekolte të hapur, ia zbulonte gjoksin Lindseyt, e cila nuk hezitoi që këto foto t’i ndante me miliona ndjekësit e saj.

Ajo ishte ulur në një kënd dhe mori poza provokuese para kamerës. /Lajmi.net/