Coutinho, në bisedime me Arsenalin

Philippe Coutinho e ka mbyllur eksperiencën e shkurtër që e kishte në Bayern Munich.

Ylli brazilian nuk la gjurmë sa duhet në “Allianz Arena” dhe kjo bëri që klubi gjerman të mos e shfrytëzojë mundësinë e blerjes përfundimtare të tij.

Këtë verë, ish-futbollisti i Interit, Espanyolit dhe Liverpoolit do të rikthehet përkohësisht në Barcelonë.