Category archive

Stardust - page 20

Elita Rudi u përgjigjet të gjithë atyre që e kritikojnë për fotot e shtatzënisë

në kategorine Stardust

Moderatorja Elita Rudi vonoi shumë të konfirmonte lajmin se ishte në pritje të ëmbël. Për muaj me radhë, para dhe pas dasmës madhështore në muajin shtator me reperin Gjiko, ndjekësit e saj në rrjetet sociale, e ‘torturonin’ duke i kërkuar me ngulm të konfirmonte shtatzëninë dhe të mos ishte më e kujdeshme me fotot, pasi të gjithë e dinin se fshihte barkun e rrumbullakosur. Vazhdo të lexosh

LONDON, ENGLAND - FEBRUARY 28: Meghan Markle (L) and Catherine, Duchess of Cambridge attend the first annual Royal Foundation Forum held at Aviva on February 28, 2018 in London, England. Under the theme 'Making a Difference Together', the event will showcase the programmes run or initiated by The Royal Foundation. (Photo by Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images)

Dukesha e Cambridge shpërtheu në lot: Zbulohet arsyeja e sherrit mes Meghan dhe Kate

në kategorine Stardust

Prej disa kohësh, po qarkullon në media lajmi se Meghan Markle dhe Kate Middleton nuk i kanë aspak mirë marrëdhëniet mes tyre, për këtë arsye të sapomartuarit kanë vendosur të mos jetojnë më në Londër. Vazhdo të lexosh

Libri “Becoming” nga Michelle Obama, më i shituri i vitit 2018

në kategorine Stardust

Libri “Becoming” i Michelle Obama në muajin e parë të publikimit është bërë libri më i shitur i vitit 2018.Në këtë libër ajo diskuton gjithçka duke filluar nga presidenti Donald Trump deri te abortet e saj, si dhe dashuria për ish-presidentin Barack Obama.Libri “Becoming”, i botuar nga Crown, do të përkthehet në 24 gjuhë. Vazhdo të lexosh

1 18 19 20 21 22 29
Shko lartë