Category archive

Lajme - page 950

Posted on në kategorine Shqipëri

(VIDEO) Kthehet Saimir Tahiri, asnjë koment për udhëtimin

Avioni me të cilin Saimir Tahiri u kthye në Tiranë nga Viena u ul në Rinas pas mesnatës së të dielës. Automjeti i deputetit e priste atë përpara terminalit VIP. Megjithëse deputet, që si i tillë mund të përdorë terminalin VIP, Saimir Tahirin preferoi të dalë nga terminali i zakonshëm i udhëtarëve. Vazhdo të lexosh

Posted on në kategorine Bota/Shqipëri

Ushtritë më të mëdha të Botës – kush kryeson listën dhe ku renditet Shqipëria

SHBA dhe Rusia kryesojnë listën e vendeve më të fuqishme ushtarakisht, ndërsa në vendin e 3-të renditet Kina. Referuar mbi analizën e Global Firepower, renditja nuk bazohet thjesht në numrin e përgjithshëm të armëve në dispozicion për çdo vend, por në diversitetin e tyre brenda totalit të numrave për të siguruar një balancë më të… Vazhdo të lexosh

Posted on në kategorine Lajme

Vajzat e “Rambos” mahnisin në Golden Globe (FOTO)

Vajzat e Silvester Stallone dukeshin mahnitëse në tapetin e kuq në Los Angeles. Tre motrat Sophia, Sistina dhe Scarlet Stallone tërhoqën vëmendjen e të gjithëve në ndarjen e çmimeve në Golden Globe. Ato dukeshin fansatike të veshura me ngjyrë të zezë. Motrat, të cilat janë vajzat e aktorit të famshëm Silvester dhe ish gruas së… Vazhdo të lexosh

Shko lartë