Lajme - Page 2575

Dhurata për kolegët e punës

Edhe për këto festa të fundvitit duhet të kemi kujdes që të mos bëjmë shpenzime të tepërta e ndoshta, duhet të kufizojmë pak listën e personave të cilëve do t’u bëjmë dhurata. Nuk është asnjëherë vonë për tu përkujdesur për kolgët më të afërm si për Krishtlindje, Vitin e Ri por edhe ditet e para

Viti i ri është rasti më të mirë për freskimin komplet të dukjes që në fillim të vitit.

Këto na kanë treguar edhe yje të shumta të famshme, të cilat para fillimit të vitit të ri kanë vendosur për ndryshim të dukjes. Gjatësia e flokëve deri në supe pikërisht është stil universal flokësh, e cila është mikluese praktikisht për do formë të fytyrës, apo edhe të tipave të flokëve, qoftë kur është fjala

Jessica Alba sërish tërheq vëmendjen

Aktorja e famshme Jessica Alba javë më parë konfirmoi nëpërmjet një fotoje të ëmbël në instagram se është në pritje të fëmijës së tretë. Ndërkohë që ditën e Krishtlindjes ajo postoi një tjetër foto në formë kartoline urimi për fansat e saj. Së fundmi, ajo dhe vajzat e vogla janë fotografuar nga paparacët duke shëtitur