Cardi B organizon festë përrallore për ditëlindjen e vajzës

Vajza e reperes Cardi B dhe partnerit të saj, Offset, Kulture, feston dyvjetorin e lindjes, shkruan lajmi.net.

Me rastin e ditëlindjes, reperja dhe partneri i saj organizuan festë madhështore në shtëpi, duke e mbushur përplot me dekore.

Nuk munguan balonat, torta, maskat, e dekore të tjera të shumta, të gjitha këto special për vogëlushen Kulture.

Madje, reperja kishte zgjedhur që edhe veshjen ta kombinonte bashkë me vajzën e saj për këtë festë. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Ok it’s time to turn up 🎀

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

View this post on Instagram

It’s LITTY .LOL

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

View this post on Instagram

Us right now .

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on