Capital T zbulon disa projekte nga albumi ‘Skulpturë’

Thonë se artisti i mirë dallohet në albumet e punuara gjatë karrirerës së tij, dhe Capital T edhe pse është në moshë ende të re ka punuar në disa të tillë, shkruan lajmi.net.

E reperi gjatë kësaj jave pritet të lëshoj edhe albumin e tij më të ri të cilin e ka titulluar ‘Skulpturë’. Ai tani i ka zbuluar një pjesë të këngëve që përmban ky album.

Një numër projektesh tashmë vetëm se janë publikuar, ndërsa risi janë ‘Tu festu’, ‘Cest la vie’, ‘Money’.

Ky është vetëm një numër i projekteve të ‘Skulpturë’, teksa pjesën tjetër pritet ta lëshoj shumë shpejt. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

1 Korrik • SKULPTURË • PART 1

A post shared by Capital T (@truekapo) on