Burnley barazon gjithçka kundër Liverpoolit me një gol të bukur

Burnley ka arritur ta barazojë me rezultat 1:1 ndeshjen kundër Burnleyt, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Anfield dhe është e vlefshme për xhiron e 35-të të Premierligës.

Në minutën e 29-të të ndeshjes, Rodriguez e barazoi rezultatin për Burnley me një gol të bukur, e cila u shqyrtua edhe nga VAR-i, raporton Gazeta Express.