Bikinet e vogla për përmasat e Demi Rose

Demi Rose është një nga modelet më seksi në mbarë botën, dhe ky epitet nuk është krijuar më kot, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja me prejardhje nga Britania ka publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram ku shfaqet tejet provokuese me pozat e marra.

Demi e cila ndiqet nga 14 milionë persona në këtë rrjet social ka pozuar nga një divan ku në plan të parë vë gjoksin e saj gjigant. /Lajmi.net/