ALI AHMETI sonte në SARAJ (FOTO)

/

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, kandidati për kryeministër shqiptar, Naser Ziberi dhe bartësi i listës për Zonën 1, Izet Mexhiti, do të mbajnë tubim zgjedhor në parkun e Sarajit, tek stadium i futbollit, njofton MEDIAL.mk.

Aktiviteti do të zhvillohet sonte në ora 19:30.