Aksident trafiku në JAHJA PASHË (FOTO)

në kategorine Lajme/Maqedoni

Në Jahja Pashë të Shkupit, tek mbikalimi ka ndodhur një aksident trafiku, me ç’rast një makinë ka goditur një motoçiklist.

Nga aksidenti nuk ka të lënduar por është shkaktuar vetëm dëm material. Në vendngjarje menjëherë kanë dalë ekipet policore dhe po kryejnë hetimin, njofton Alsat-M.

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.