Ahmeti: Investimet dhe punët për përmirësimin e infrastrukturës rrugore në Prishtinë po vazhdojnë

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti përmes një postimi të tij në “Facebook” ka shkruar se po asfaltohet rruga “Ilaz Kodra” në lagjen “Dardania” dhe shumë shpejt do të jetë e gatshme për qarkullim,transmeton “Bota sot”.

Ai ka thënë se investimet dhe punët për përmirësimin e infrastrukturës rrugore në Prishtinë po vazhdojnë.

Postimi i plotë:

Po asfaltohet rruga “Ilaz Kodra” në lagjen “Dardania” dhe shumë shpejt do të jetë e gatshme për qarkullim.

Investimet dhe punët për përmirësimin e infrastrukturës rrugore në Prishtinë po vazhdojnë, prandaj edhe falenderojmë të gjitha ekipet në terren për përkushtimin dhe punën e palodhshme.

Image