Adhuruesit të mahnitur, “SHOQET” përsëri së bashku

në kategorine Lajme/Stardust

Aktorja amerikane Courteney Cox, më e njohur për rolin e Monica në kult serinë ‘Friends’, e festoi ditëlindjen e 55-të në shoqërinë e “Shoqeve (Friends)”, 50-vjeçares Jennifer Aniston dhe 55-vjeçares Lisa Kudrow. Fotografinë ajo e postoi në profilin e saj në Instagram dhe për vetëm disa orë i mblodhi më shumë se një milionë pëlqime.

“Jam shumë e lumtur që e festoj ditëlindjen me këto të dyja. Ju dua vajza shumë”, shkroi ajo. Në fakt, fjalët nuk e përshkruajnë faktin se sa janë mahnitur adhuruesit nga e gjithë bota se Monica, Rachel dhe Phoebe janë përsëri së bashku, ndërsa shumica shpresojnë për vazhdimin e hit serisë, shkruan KOHA Ditore.

T’ju rikujtojmë, kohët e fundit në talk-show të Ellen DeGeneres aktorja Jennifer Aniston ka folur për ribashkimin e formacionit të aktorëve. Udhëheqësja e pyeti aktoren 50-vjeçare për mundësinë e ribashkimit, në çfarë Jennifer tha se e mbështet absolutisht këtë ide. ‘Pse jo? Tashmë kam thënë, do ta bëja këtë,” tha ajo e gëzuar.

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.