42-vjeçarja qëllohet për vdekje me thikë nga bashkëshorti para fëmijëve

Një grua nga Australia dyshohet se u godit për vdekje me thikë para dy fëmijëve të saj në shtëpi.

Policia zbuloi trupin e një gruaje 42-vjeçare në orët e para të mëngjesit të së martës. Gruaja vdiq në vendngjarje pasi u gjet me plagë të rëndësishme me thikë në qafë dhe në bark.

Një fqinj ka treguar për policinë se dy fëmijët e saj po vraponin nëpër rrugë duke bërtitur se babai i tyre  vriste nënën dhe nuk po ndalet.

Burri 45-vjeçar u ka nga policia në një spital, pasi kishte shkuar të trajtonte pagët e vetëshkaktuara.