Kështu duket Tirana pas dekorimeve për festat e fundvitit

Kryeqyteti i Shqipërisë, Tirana është dekoruar për festa e fundvitit.

Kryetari Erion Veliaj ka ndarë pamje se si duket Tirana festive, teksa ka uruar që sa më shpejtë të kalohet pandemia.

“E ku ka më bukur sesa Tirana e festave! E ngrohtë, vezulluese, plot magji ngjyrash, që përçon veç dashuri. Uroj me zemër që ta kalojmë sa më shpejt këtë flamë e ta festojmë gëzuar Krishtlindjen dhe Vitin e Ri”, shkroi Veliaj në Facebook.

Image
Image
Image