Aksident te “Qafa”, vetura humb kontrollin shkatërron tre lokale

Vetura ka humbur kontrollin dhe ka goditur tre lokale që gjenden në atë pjesë të qytetit.

Nuk duhet nëse ka të lënduar, por nga fotografia e dërguar nga lexuesit e lajmi.net, shihet se ka dëme të mëdha materiale. Policia shihet në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Lajmi.net ka dërguar pyetje në Policinë e Kosovës dhe është në pritje të detajeve. /Lajmi.net/