Tjetër vatër zjarri në Krastë, flakët përhapen me shpejtësi nga era e fortë

Shqipëria15 shtator 2020

Kush është personi që iu bë atentat mbrëmjen e sotme. Vëllai i Tonin Gjinit, i vrarë një vit më parë dhe ekzekutimi me snajper i Kastriot Recit

Shënjestër e atentatit të mbrëmjes së sotme, 15 shtator, në Tiranë është Preng Gjini, vëllai i Toinin Gjinit, i vrarë më 12 ngusht 2019
Armando ose Tonin Gjini, u ekzekutua në gushtin e 2019 para Katedrales në…

Ngjarja paraprake

Turizmi botëror shënon humbje rreth 400 miliardë euro në gjysmën e parë të vitit

Ngjarja e ardhëshme

Drenasi, komuna e parë në Kosovë për performancë, përfiton 803,977.35 euro

të fundit nga Shqipëri