Milan, ylli thotë lamtumirë mes lotëve

Futboll1 gusht 2020

Liria blindon me kontrata futbollistët

Futbollistët Blerim Sahitaj, Edison Rakaj, Osman Laqi, Endrit Berisha e Fatjon Kuqi, kanë vënë firmën me Lirinë e Prizrenit, për periudhën trevjeçare.
‘Kemi nënshkruar kontrata me lojtarët e rinj:Sahitaj, Rakaj, Laqi, Berisha e Kuqi,…

Ngjarja paraprake

Numri i të infektuarve të rinj nën 10 për qind, kërkohet respektim i protokolleve në plazhe dhe pishina

Ngjarja e ardhëshme

Mëngjes i keq për prizrenasit, ua djegin biçikletat

të fundit nga Sport