Zhvishet, nuk i reziston

Me ardhjen e stinës së verës, rritet ndjeshëm doza e fotove hot nëpër rrjetet sociale.

Ky trend e ka pushtuar edhe modelen italo-ruse, Carlotta Tadolini, që bën tifo për Milanin, e cila ka nisur që tani të kandidohet për të qenë mbretëresha e verës 2020 duke postuar në Instagram foto me bikini që po çmendin fansat e saj.

Bukuroshja seksi numëron plot 481 mijë ndjekës ndërkohë që ka postuar së fundmi i video dhe foto provokuese nga pishina, duke reklamuar format e saj bombastike.

Image

Zhvishet, nuk i reziston temperaturave!

Image

Carlotta Tadolini