Tiranë, 30-vjeçari hidhet nga lartësia, përfundon në spital

Një tentativë vetëvrasje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet.

Një 30-vjeçari dyshohet se është hedhur nga lartësia në zonën e Unazës së Re.

‘Më datë 01.08.2020, rreth orës 20:15, në Unazë të Re, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia shtetasi O.H., 30 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.” – njofton policia.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Ngjarja paraprake

Inspektorati dhe policia sonte në aksion rigoroz nëpër gjithë Kosovën

Ngjarja e ardhëshme

Arteta gëzon edhe më shumë tifozët e Arsenal: Aubameyang dëshiron të qëndrojë, pritet vetëm zyrtarizimi

të fundit nga Shqipëri