Trajnerja e fitnesit që po çmend botën

Mesfushori i Barcelonës, Arturo Vidal është një nga ata e futbollistët e klubit katalunas, i cili mori leje të veçantë nga trajneri Quique Setien për të pushuar disa ditë para vazhdimit të këtij edicioni në Ligën e Kampionëve.

Ashtu si bashkëlojtarët e tij, Lionel Messi dhe Luis Suarez, edhe kiliani u zhvendos në Ibiza për të pushuar përkrah të dashurës së tij, modeles seksi Sonja Saza.

Vidal dhe Sonja janë lidhur ng muaji prill, derisa ajo punon si trajnere e fitnesit.