Prishtina po lahet!

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se janë duke u larë dhe dezinfektuar rrugët dhe trotuaret e Prishtinës.

Ai përmes një postimi në Facebook, ka publikuar edhe disa fotografi ku shihet se si po lahen rrugët.

“Po e bëjmë edhe një larje të thellë dhe dezinfektim të rrugëve e trotuareve. #prishtina”, shkruan ai.

Image
Image