Futbollistja shqiptare në super formë, shijon pushimet dhe ekspozon linjat e saj perfekte

Uendi Muja vazhdon të mahnisë të gjithë si në fushë, po ashtu edhe jashtë saj. Ish-sulmuesja e Vllaznisë, e cila prej dy vitesh është pjesë e futbollit francez, përveç aftësive si goleadore, është absolutisht edhe një prej sportisteve më seksi të Shqipërisë.

Bukuroshja 21-vjeçare po shijon pushimet e saj në bregdet. Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto provokuese në rrjetet sociale, ku ekspozon linjta e saj.

Forma të shkëlqyera, të cilat kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve, ku nuk kanë munguar as reagimet, sigurisht pozitive.

Image

Uendi Muja

Image

Uendi Muja