Aksident trafiku në Shkup, lëndohet rëndë një 34 vjecar

Me 24.07.2020 në ora 18.00 në fshatin Vizbeg, Shkup, D.M.(34) nga Makedonski Brod, duke drejtuar mopedin “Tomos” me targa nga Shkupi, e ka humbur kontrollin dhe është rrëzuar jashtë rrugës

D.M. është dërguar në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “Shën Naum Ohri”, u iu janë konstatuar lëndime të rënda. Kontroll në vendngjarje ka kryer ekipi i SPB Shkup.

[adrotate banner=”12″]