Tërmeti dridh Shqipërinë, lëkundjet ndjehen edhe në Tiranë

Shqipëria22 korrik 2020

Plagosen 3 punëtorë në metalurgjinë e Elbasanit, dyshohet se ka shpërthyer një bombol gazi

(E plotësuar) –  Në një subjekt privat “Alba Gaz”, në zonën e ish-metalurgjikut , si pasojë e rrjedhjes së gazit janë dëmtuar 3 punëtorë, shtetasit Q.M., 61 vjeç, O.B., 69 vjeç, dhe E.B., 42 vjeç, të…