Pamje skandaloze/ Fusin kokën mes c*cave dhe tërheqin t*ngat, burrat qeflinj harbohen në Tiranë dhe bëjnë orgji me vajzat e reja

Një ngjarje e pazakontë është shënuar në kryeqytet mes disa vajzave të reja dhe disa burrave në moshë. Pamjet tregojnë momentin që bëjnë festë të çmendur pranë një pishine, ku janë gjysmë të zhvèshùr dhe preken në zona íntíme me njëri-tjetrin.

Pamjet janë parë edhe live nga disa persona, pasi vendi ku kanë zgjedhur për të kaluar çaste intime, është mjaft i ekspozuar. Duket se ata po festojnë një ditëlindje, pasi pas tyre shkruhet “Edhe 100”.