Sejko: Opozita parlamentare luan lojën e Ramës, vetëm Murrizi dhe Hajdari bëhen sërish deputetë

Shqipëria21 korrik 2020

Propozimi i Cakajt për ambasadoren në Athinë, Ditmir Bushati: I paligjshëm, diplomat bëhesh nëse…

Në Komisionin e Jashtëm, ku po diskutohet propozimi i ministrit të Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj, për ambasador të Shqipërisë në Greqi, pas shkarkimit të Ardiana Hobdarit, ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati, foli me tone të…