Interi prezanton edhe fanellën e dytë

Tashmë edhe zyrtarisht, Interi ka prezantuar edhe fanellat e dyta për sezonin 2020/21.

Fanellat e dyta, që do të përdoren për ndeshje si mysafirë si në Serie A ashtu edhe në Champions League, do të jenë kryesisht të bardha, me vija të kaltërta dhe të zeza.