Hasi merr ofertën më të mirë në karrierë, gati të marrë drejtimin e gjigantit europian

Trajneri i njohur, Besnik Hasi, sipas raportimeve të fundit ka filluar bisedimet me skuadrën e njohur turke, Fenerbahcen.

Fenerbahce që një kohë e ka në fokus trajnerin e njohur kurse tani siç duket edhe ka filluar bisedimet në mënyrë që Hasi të marrë drejtimin e skuadrës turke, shkruan ‘Sinjali’.

Besnik Hasi aktualisht është trajner i skuadrës arabe, Al-Raed, skuadër kjo nga e cila pritet të largohet.

Po ashtu Hasi më parë kishte drejtuar Olympiacosin, Legia Warszawën dhe Anderlechtin.