Hoxha: Lëvizja Besa u rreshtua kah duhet! Ndihmuam koalicionin “Mundemi” të dal i pari

Arjanit Hoxha nga Lëvizja Besa tha se pjesëmarrja e Lëvizjes Besa në koalicionin “Mundemi” ka siguruar  fitoren e këtij koalicioni parazgjedhor. Hoxha mes tjerash tha se kanë arritur që të dyfishojnë numrin e deputetëve duke theksuar se dallimi është bërë në njësinë e 6 ku ka garuar lideri i kësaj partie.

-Ndonjëherë nuk janë me rëndësi numrat dhe fitorja por e rëndësishme është se në cilën anë do të jesh. Lëvizja Besa në këto zgjedhje ka edhe numrat dhe fitoren dhe është rreshtuar aty ku duan shumica e qytetarëve, – tha Arjanit Hoxha nga Lëvizja Besa.

Ngjarja paraprake

Vendimi i Gjykatës Evropiane vë në rrezik tregtinë dixhitale transatlantike

Ngjarja e ardhëshme

Nga java e ardhshme, Franca e bën të detyrueshme mbajtjen e maskës

të fundit nga Maqedoni