Partnerja e Icardit nuk përmbahet, pozon me rroba-larje dhe e lagur

Partnerja e Mauro Icardit, Wanda Nara vazhdon të jetë emër shumë i komentuar, shkruan lajmi.net.

Ajo njihet për paraqitjet provokuese në rrjete sociale, në të cilat ndiqet nga një numër i madh personash.

Wanda kujdeset shumë edhe për linjat trupore, rezultatet e të cilave po i tregon vazhdimisht me pozat g gjysmë e zhveshur.

Së fundi, ajo publikoi një foto atraktive, ku shihet e veshur me një palë bikini, ndërsa ishte lagur pranë ujit.

Wanda Nara nuk i kursen as setet fotografike pranë futbollistit, ku komentohet shumë për paraqitjet joshëse. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Verano ven a mi 🙌🏻

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on