Merr fund ‘sherri’ mes Ledri Vulës dhe Shaolin Gang, sqarohen reperët

Ledri Vula, DJ Blunt dhe Real 1 ka kohë që përfliten për prishje të raporteve mes tyre, shkruan lajmi.net.

Artistët që më parë kishin bashkëpunuar edhe për projekte muzikore, tashmë i kanë lënë pas mosmarrëveshjes.

Ledri Vula në një intervistë që ishte së fundi tha se nuk ka ‘beef’ me Bluntin dhe Real 1, përkundrazi tha se i ka shumë simpatik.

Pas kësaj, reperi Real 1 përmes disa videove thotë se është kry ‘beef-i’ mes tyre.

“Mas kësaj interviste që ke folë në Klan, beef-i u kry babo, më nuk kemi send. Qysh kena dalë edhe të kena sha publikisht, edhe tash po dal edhe po të them ka përfundu, u kry babo”, janë fjalët e tij. /Lajmi.net/