3 raste me COVID në Përmet, infektohet biznesmeni dhe edukatorja

Tre persona janë prekur me koronavirus në qytetin e Përmetit. Burime për Report TV bëjnë të ditur se janë infektuar një biznesmen, një edukatore kopshti dhe një grua tjetër.

Biznesmeni dyshohet se është prekur ditët e fundit kur ka qenë në Tiranë. Ndërsa mësohet se edukatorja është me iniciale O.T. Kjo situatë ka sjellë edhe mbylljen e kopshtit që nga dita e djeshme.