“Plasëm vapë”, Françeska provokon gjysmë e zhveshur sapo del nga dushi

Françeska Jaçe vazhdon të marrë vëmendjen e ndjekësve me imazhet, të cilat i ndan me ndjekësit në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo postoi fotografi e veshur me të brendshme dhe me peshqir në kokë, sapo kishte dalë nga dushi.

Ajo tregoi fizikun në pozën që e realizoi para pasqyrës, ndërsa mbishkrimi që ia la fotos është “Plasem vape.

Kujtojmë se Françeska u bë e njohur me pjesëmarrjen në “Big Brother Albania”. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Plasem vape.

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on