Fifi ka humbur shumë peshë, mezi njihet në këtë paraqitje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fifi, në fillimet e para të karrierës ka marrë vëmendjen me zërin e saj por edhe thjeshtësia dhe paraqitjet e saj skenike kanë qenë shumë të komentuara por pozitivisht, shkruan lajmi.net.

Fifi asnjëherë nuk e ka pasur problem mbipeshën mirëpo me veprimin e fundit ka treguar se mund t’ia dal.

Këngëtarja ka humbur peshë saqë mezi njihet, sidomos në paraqitjen e fundit./Lajmi.net/