Fazliu nënshkroi me Pelisterin e Manastirit: Jam i lumtur

Lavdrim Fazliu ka nënshkruar me Pelisterin e Manastirit.

Sulmuesi anësor është shprehur i kënaqur që do të luaj për skuadrën e re në elitën e futbollit vendor.

Bilalli, Zuka dhe Salija ndahen me Renovën

Chelsea-t s’i mjafton Willian, West Hami fiton me përmbysje, feston Man. United

Kontrata e 20 vjecarit me manastirasit është 1 vjecare.

“Jam shumë i kënaqur me kontratën dhe pritjen këtu në Manastir. Unë para gjashtë muajve erdha në Pelister nga Rabotnicmki dhe tani nënshkrova kontratë profesionale për një vit”, deklaroi për news-tv.mk, Fazliu, pasi firmosjes së marrëveshjes.

Të shtunën e kaluar, Pelisteri ka nisur përgatitjet për sezonin e ri.