Bes Kallaku publikon “Katunari gangsta”, kjo është e veçanta e klipit

Bes Kallaku nuk i largohet muzikës, ai sapo lansoi projektin e ri muzikor me titull “KTG”, shkruan aljmi.net.

Për tekstin u kujdes vet Besi, muzikën e bëri Mixey dhe Apollo, ndërsa videoklipin e punoi Albert Kocaj.

Në klip ai solli skena interesante  të realizuara në fshat, ndërsa e veçanta është pjesëmarrja e gjyshes së tij, Ijes.

Më poshtë mund ta dëgjoni “KTG” apo “Katunari gangsta” nga Bes Kallaku. /Lajmi.net/